Privítanie prvákov vo veľkom štýle. Imatrikulačky sa zmenili na Oldies party

Vo štvrtok 3. októbra  prváci pocítili na vlastnej koži, čo to znamená byť žiakom našej školy.  Imatrikulačky sú výročný ceremoniál, počas ktorého „tí noví“ dostávajú rôzne úlohy či tresty, a ktorý končí  obrovskou spoločnou párty. Tak to bolo, samozrejme, aj tento rok. 

Zbytočne ste sa báli, milí naši prváci, že na vás čaká niečo ponižujúce. Išlo čisto len o našu a vašu zábavu. Aby ste si trochu zatancovali, pobili sa o šľahačku či vylovili jabĺčko z vedra… Jednoducho povedané, aby ste sa strápnili  na celej čiare. Nie, žartujem. Viete, nie je ľahké byť nový, každý z nás to pozná. Imatrikulačky slúžia na to, aby ste prekonali všetky zábrany, ktoré v sebe máte. Nebáli sa osloviť nových ľudí či nadviazať kamarátstva. Dúfame, že ste si užili Oldies párty, chutila vám šľahačka a odnášate si  pekný zážitok. 

Svetu mier a prajem vám, aby ste prežili prvý ročník na našej škole!  

VŠETKY FOTKY z imatrikulačiek 2019 nájdete TU

Loading...
Niečo sa pokazilo Načítať

Žiadne komentáre

Pridajte komentár

Váš e-mail nebude zverejnený.