Ako zbaliť babu (Praktický letný manuál pre váhavých a neistých)

Pred začatím tohto praktického návodu „Ako zbaliť ženu“, je potrebné podotknúť, že ide výhradne o fikciu. Nepovažujem sa za žiadneho odborníka, „geroja“ alebo „playboya“ a podľa nasledujúceho textu by mali postupovať iba úplní amatéri alebo zúfalci

Väčšina mužov na celom svete má problém „nájsť si tú pravú.“ No napokon, keď si myslia, že ju už konečne našli, príde ešte len tá najťažšia fáza a tou je, ako ju efektívne a účinne zbaliť. Prvá ingrediencia bude bezpochyby sebavedomie. Pol kila by malo stačiť, no pozor! Priveľmi sebavedomí, či dokonca až namyslení chalani veľmi rýchlo skončia tam, kde sa ocitnúť určite nechceli. Veľmi účinná látka na ceste k úspechu je takisto šarm a charizma. S nimi to snáď ani prehnať nemôžeme , nakoľko ich je medzi mužmi ako šafranu. Nakoniec budeme potrebovať zvodný pohľad, oči predátora, vkusné oblečenie, kamarátov, čo ťa podržia a pár kvapiek toaletnej vody či spreju. A teraz – hor sa do akcie!

Keď vojdeš do podniku, najlepšie s partiou chalanov, prvé čo urobíš je, že mierne sklopíš dolné viečka, nahodíš pohľad dravca a pomaly prejdeš očami po danom lokáli. V momente, keď uvidíš ženu svojich snov, tvoju vysnívanú lásku, po ktorej slintáš pred spaním, tvoje sebavedomie sa na 90% rozsype. No nezúfaj, na to tu máme tvojich bratov v zbroji – kamarátov, ktorí ťa podržia a spolu sa usadíte k baru presne vedľa tvojej koristi. Teraz je čas, aby sme nahodili zvodný pohľad, zastavili čas a predstavovali si, že ste iba sami dvaja v miestnosti. No žiadne zvrhlé myšlienky, ty už nie si ten úchyl z internetu, z teba sa stal predátor- statný lev, vyhladovaný a prahnúci po koristi. Šarm a charizma ti zaručene pomôžu vyhnúť sa povestnému trápnemu tichu. Pokiaľ je jasne a zreteľne vidieť, že aj ona má o teba určitý záujem, je čas sa zahryznúť do jej panenského mäska. Ale pokiaľ ti nevenuje ani štipku pozornosti, nezúfaj, choď domov a zahraj si novú FIFU 2017 na tvojom počítači. No aby som usmernil tvoje zvrhlé myšlienky, keď som spomenul zahryznutie, jednoducho sa k nej veľmi rýchlo nakloníš a pošepkáš jej niečo v zmysle, že by si s ňou chcel byť osamote a nie v preplnenom bare. Keď vyjdete pred daný podnik, jemne ju chytíš okolo pásu, skúsenejší môžu „nechcene“ spustiť ruku aj o čosi nižšie a potom nasleduje mnoho romantických bozkov. Čas uteká a teba ešte doma čaká matka s večerou, preto si uložíš jej číslo, vysadneš na svoj bicykel a ťaháš domov. Menšia rada do budúcna, ak ju budeš chcieť pozvať na ďalšie rande, nebudeš jej posielať SMS-ky, ale jej zatelefonuješ. Telefonátom jej totiž nedáš čas na kľučkovanie a premýšľanie, skrátka sa bude musieť vyjadriť hneď, či áno alebo nie. Ale daj si trochu načas. Nevolaj hneď, ako mama zoberie zo stola tanier s tvojou dojedenou večerou.

Vždy musíš budiť dojem pravého chlapa a vedieť, čo chceš, byť sebavedomý a sebaistý vo svojich činoch a hlavne byť jej verný, iba to je cesta k dlhodobému a úspešnému vzťahu. Gratulujem ti, zbalil si ženu svojich snov!

„Lachim“

Autor

admin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ab accusantium, blanditiis cumque deleniti, dicta eaque, est eum hic in iste nihil quas repellendus similique sit ullam? Nemo officiis sequi vitae!
Loading...
Niečo sa pokazilo Načítať

3 komentáre

Pridajte komentár

Váš e-mail nebude zverejnený.