Pedagogické hviezdy

Každý z vás mal možnosť zapojiť sa do februárovej ankety o Učiteľa roka. Hlasovalo sa v v 5-ich kategóriách podľa špecifických vlastností. Spoločne sme tak objavili silné stránky našich pedagogických autorít.

Do hlasovaia sa zapojilo 178 hlasujúcich!

Slniečko Kraváriková

Nie je žiadnym veľkým prekvapením, že práve večne usmiata p.p. Kraváriková získala prvé miesto v kategórii Najväčšie slniečko. Optimisticky naladená nemčinárka jednoducho žiari!

Komik Václavová

Inteligentný humor a trefné poznámky sú silnou stránkou našej milovanej p.p. Václavovej. Kategóriu Najvtipnejší učiteľ svojím prirodzeným zmyslom pre humor doslova ovládla.

Autorita Burzová

Väčšina z vás sa zhodla, že najviac rešpektu vzbudzuje práve p.p. Burzová. Autorita skúsenej geografičky v boji s p.p. Horváthovou o prvé miesto predsalen vyhrala a môže sa tešiť z titulu Najrešpektovanejší učiteľ.

Múza Rybová

Každý je iný a každého zaujímajú či inšpirujú iné veci. Kategória Najinšpiratívnejší učiteľ to dokázala. Pani profesorky Štefechová, Kubáňová, Rybová i Duchoslavová ukázali, že svojich žiakov inšpirujú a všetky hlasy si medzi seba rozdelili takmer rovnomerne. Nakoniec sa aj tak najväčšou inšpirátorkou stala p.p. Rybová.

Módny guru Pecár

Už na prvý pohľad dokáže svojím štýlom zaujať – a nie len mňa, ale aj väčšinu z vás. Z celkového počtu 178 získal p.p. Pecár 103 hlasov. V kategórii Najštýlovejší učiteľ si jednoducho konkurenciu nenašiel.

Ilustrátorky: Barbora Jurčová, Marianna Pozdechová

 

(Navštívené 502-krát, dnes 1-krát)

Žiadne komentáre

Pridaj komentár

Váš e-mail nebude zverejnený.